Regulamin

Sarbinowo

Regulamin

REGULAMIN OBIEKTU
 
1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy o godzinie 10:00.
 
2. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką. Na życzenie Klientów istnieje możliwość przelewu pozostałej opłaty za pobyt na 3 dni przed przyjazdem.
 
3. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba Właściciel lub uprawniony Przedstawiciel Domków Nad Morzem ZORDON, wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 518-804-184
 
4. Zapewniamy 3 miejsca parkingowe (płatne) na terenie obiektu ustalane przy rezerwacji. Pozostałe miejsca mieszczą się wzdłuż obiektu na zewnątrz. 
 
5. W naszym obiekcie obowiązuje zasada pobierania kaucji zwrotnej zabezpieczającej ewentualne szkody (100zł). Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli zdawanego domku.
 
6. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub uprawnionego Przedstawiciela Domków Nad Morzem ZORDON.
 
7. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras a w trosce o czystość korzystanie z popielniczek.
 
8. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Państwu własny sprzęt grzejący.
 
9. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 
10. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 23:00. Po godzinie 23:00 proszeni są o opuszczenie obiektu.
 
11. W przypadku rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek przepada.
 
12. W sezonie głównym (czerwiec, lipiec, sierpień) proponujemy pobyty tygodniowe (7, 14, … dniowe) od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc).
 
13. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.
 
14. Nie przyjmujemy zwierząt.
 
15. Nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez dzieci z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku.
 
16. Szanowni Państwo, w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryby. Do smażenia ryby udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków. Kuchenki wypożyczamy w Recepcji obiektu.
 
17. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz chodzenia w obuwiu zewnętrznym - przede wszystkim w butach na wysokim obcasie.
 
18. Wszystkich gości prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasach domków.
 
19. Pobieramy opłatę za zużycie energii elektrycznej (licznik w każdym domku) - 1,50 zł/kW. Liczniki zerowane w dniu przyjazdu gości. Opłata za media rozliczana jest w ostatnim dniu pobytu w trakcie zdawania domku.
 
20.Nie zapewniamy ręczników kąpielowych.
 
21.Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osób będących pod widocznym wpływem alkoholu i środków odurzająch, które zachowują się agresywnie, osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
 
22. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. brakiem wody, prądu, dostępu do internetu.
 
23. W związku z RODO Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest:
1. Łukasz Wojciuch prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą WYNAJEM DOMKÓW ŁUKASZ WOJCIUCH z siedzibą w 43-374 Buczkowice, ul. Jama 503. NIP: 9372553527. Nr REGON 242579900.
2. Genowefa Wojciuch prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą WYNAJEM DOMKÓW GENOWEFA WOJCIUCH z siedzibą firmy w 76-034 Sarbinowo, ul. Wydmowa 12. NIP: 9371726405. Nr REGON 366855040.
Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do umowy o świadczenie usług hotelarskich. Prowadzimy ograniczoną politykę pozyskiwania danych, a dane przekazywane nam przechowujemy w sposób bezpieczny. Gość posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania.
 
24. Szanowni Państwo, wpłata zadatku oznacza akceptację powyższego Regulaminu.

Skontaktuj się z nami

DOMKI ZORDON SARBINOWO
ul. Wydmowa 12 | Sarbinowo
Formularz kontaktowy